Szukaj w Oknorada.pl

Montaż na kotwy, czy śruby ramowe? Co lepsze?

Październik 2022 · Montaż okien

Każda nawigacja podsuwa do wyboru wiele różnych dróg. Dłuższe lub krótsze, szybsze lub wolniejsze, płatne lub bezpłatne. Tym, co zawsze je łączy jest punkt docelowy, miejsce do którego chcemy dojechać. Z mocowaniem okien do muru konstrukcyjnego jest całkiem podobnie. Prawidłowe mocowanie mechaniczne można wykonać na wiele sposobów i przy użyciu różnych środków.

W tej całej robocie mniej ważne jest to czego użyjemy do mocowania, jaką pójdziemy drogą, zdecydowanie ważniejsze, czy osiągniemy zamierzony cel. I tu zaskoczenie, no bo właściwie, jaki jest cel mocowania okien do muru, po co to robimy? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, z którego dowiecie się po co mocuje się okna do muru i dlaczego spór o sposób mocowania okien nie ma sensu. Kotwy, czy śruby ramowe?

To rozważania dobre dla estetów, z technicznego punktu widzenia szkoda tracić czas na rozwiązywanie nieistniejącego problemu. Po co spierać się o drogę, jeśli każda powinna prowadzić do tego samego celu? Jeżeli masz wątpliwości, co do sposobu w jaki powinny być zamocowane Twoje okna.

Ciekawi jesteście co będzie w następnym odcinku OKNORADY? Do oglądania zapraszamy wszystkich, którzy zastanawiają się nad tym: „Jak wybierać okna do własnego domu?"

Szukajcie nas na YouTube, Spotify, Instagramie oraz stronie internetowej oknotest.pl.

OKNORADA
OKNORADA © 2024
OKNOTEST.PL

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.