Szukaj w Oknorada.pl

Montaż okien. Na co zwrócić uwagę?

Październik 2022 · Montaż okien

Montaż okien jest najważniejszy! Wszyscy trąbią o tym na lewo i prawo, a codzienna praktyka pokazuje, że od tego trąbienia montaż wcale nie staje się lepszy. Dlaczego? Bo ciągle najczęściej rządzi nim… przypadek. Co z tego, że nabywca ze sprzedawcą umówią się na wykonanie montażu okien, jeżeli w umowie nie opiszą co, jak i po co ma być zrobione.

Przy zawieraniu umowy wszystko dla wszystkich jest z pozoru jasne. Refleksja przychodzi dopiero, gdy ekipa monterów wjeżdża na plac budowy. Wtedy u nabywcy pojawia się pytanie: Na co zwrócić uwagę podczas montażu? Trochę za późno, aby zagwarantować sobie wysokiej klasy usługę montażu okien.

Dalsza część artykułu poniżej
zewnętrzne źródło reklamy
zewnętrzne źródło reklamy
reklama

Z prawidłowym montażem trzeba inaczej. Zapraszamy na kolejny odcinek video-poradnika OKNORADA, w którym mówimy o tym co warto i należy zrobić przed montażem, w trakcie montażu i po montażu, aby mieć pewność, że roboty instalacyjne stolarki budowlanej przeprowadzono prawidłowo, zgodnie z umową oraz aktualnym stanem wiedzy technicznej i wymaganiami.

Sprawdź, jak zagwarantować sobie wysoką jakość usług montażowych!

A za tydzień, w kolejnym odcinku przedstawimy 20 cech dzięki którym łatwo i bez pudła odróżnisz okna lepsze od gorszych.

Szukajcie nas na YouTube, Spotify, Instagramie oraz stronie internetowej oknotest.pl.

Dalsza część artykułu poniżej
zewnętrzne źródło reklamy
zewnętrzne źródło reklamy
reklama
OknoRada.pl
OKNORADA © 2024
OKNOTEST.PL

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.