Szukaj w Oknorada.pl

Jak wybrać okna do własnego domu?

Październik 2022 · Okna

Wybór okien do własnego domu lub mieszkania niejednego nabywcę przyprawił już o ból głowy. Chociaż wcześniej, każdy z nas codziennie jakieś okna użytkował, to gdy przychodzi do ich zakupu nagle z zaskoczeniem odkrywamy, jak mało o nich wiemy. Na gwałt szukamy sposobu, który pomógłby podjąć właściwą decyzję.

W tej niełatwej sytuacji spora grupa nabywców będzie kierowała się wyłącznie rozpoznawalnością marek komponentów okien albo producentów. Czy to, kto i z czego zrobił okno mówi coś o jego wartości użytkowej i jakości? Nie wiele lub nic.  Wielu kupujących to czuje, ale nie bardzo wie w jaki inny sposób można wybrać okna, więc ulega tej „magii reklamy”. Skutki są różne, raz lepsze, raz gorsze, zawsze trudne do przewidzenia.

Jeżeli chcesz poznać inną drogę wyboru okien do domu lub mieszkania, zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, w którym mówimy o tym czym kierować się przy wyborze oraz o obiektywnych kryteriach wyboru, wspólnych dla wszystkich okien i to niezależnie od materiałów, z których je wyprodukowano.

Zapomnij o profilach, szybach, okuciach i uszczelkach, nie tędy droga! Posłuchaj, co warto i trzeba wiedzieć żeby odróżniać okna lepsze od gorszych pod jakimś względem i znacząco zmniejszyć ryzyko nietrafionego zakupu.

A za tydzień, w kolejnym odcinku powiemy co zrobić, by zapewnić sobie wysoką jakość montażu okien.

Znajdziesz nas na YouTube, Spotify, Instagramie oraz stronie internetowej oknotest.pl.

OknoRada.pl
OKNORADA © 2024
OKNOTEST.PL

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.