Szukaj w Oknorada.pl

Nie kupuj kota w worku! 41 pytań do sprzedawcy okien.

Luty 2023 · Okna

Nosząc się z zamiarem kupna nowych okien trzeba mieć świadomość, że w większości przypadków zakup dotyczy rzeczy, które jeszcze nie istnieją. Okna dopiero powstaną, a będą takie, jak to opiszemy sprzedawcy. Jeżeli opis będzie zdawkowy i pobieżny, ograniczony tylko do wymiaru, koloru i marki profili, to każdy ze sprzedawców przyjmie do wyceny, co tylko będzie chciał.

Później godzinami trzeba ślęczeć nad quasi ofertami próbując dociekać, które okna lepsze i dlaczego. Kiedy chcesz szybciej trafić do celu, do dobrych okien i drzwi balkonowych, musisz napisać zapytanie ofertowe, w którym jasno powiesz jakich zalet oczekujesz od nowych okien.

To wcale nie jest trudne i nie wymaga magicznej wiedzy. Każdy inwestor budujący dom wszystko co trzeba ma w zasięgu ręki. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika, w którym mówimy o tym, o co warto pytać sprzedawców okien. Podpowiadamy, co powinno znaleźć się w zapytaniu ofertowym, a na koniec wspólnie piszemy wzór gotowego zapytania. Łatwiej i prościej już nie można. Tylko brać i wysyłać.

Nie kupuj kota w worku, szukaj nas na YouTube, Instagramie oraz stronie internetowej oknotest.pl.

OknoRada.pl
OKNORADA © 2024
OKNOTEST.PL

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.