Szukaj w Oknorada.pl

OKNORADA - rozwiązujemy problemy z oknami, montażem i reklamacjami

Wrzesień 2022 · Okna

Okna. Jakie wybrać? Jak je zamontować? Od kogo kupić? To tylko trzy podstawowe pytania, które zadaje sobie większość potencjalnych nabywców. Jeżeli chcesz szybko i sprawnie znaleźć właściwe odpowiedzi na te pytania albo rozwiać wątpliwości, zapraszamy do korzystania z video-poradnika OKNORADA. Nowy projekt portalu oknotest.pl przeznaczony jest dla nabywców i sprzedawców okien.

W krótkich filmach wyjaśniamy najważniejsze zagadnienia techniczne i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące okien, montażu i reklamacji. Krótko, profesjonalnie i na temat. Zawsze w oparciu o praktykę budowlaną, doświadczenie, przepisy, normy, badania.

Nie unikamy tematów trudnych i kontrowersyjnych, wręcz przeciwnie. W kolejnych odcinkach wskażemy rozwiązanie dla sporów o najlepszy sposób mocowania albo najlepszy sposób montażu.

Podpowiemy, co powinno znaleźć się w umowie „na okna”, a co lepiej z niej wykreślić. Jak posługiwać się rękojmią za wady lub gwarancją oraz sprawnie obsługiwać reklamacje. Okna i montaż, to także technologie i materiały. Nowoczesne konstrukcje, profile, szyby, okucia, termoizolacje i uszczelnienia. Produkty, które rozwiązują konkretne problemy nabywców okien oraz wykonawców robót.

W OKNORADZIE będziemy mówić i pokazywać ich praktyczne zastosowania dzięki współpracy z partnerami projektu, najlepszymi producentami komponentów okien i drzwi balkonowych, materiałów montażowych, sprzedawcami i monterami. Jeżeli Twoja firma jest zainteresowana współpracą przy tworzeniu kolejnych odcinków video-poradnika, zapraszamy!

Znajdziecie nas na YouTube, Spotify oraz Instagramie albo stronie internetowej oknotest.pl.

Masz pytania, na które chcesz poznać odpowiedzi? Napisz na adres oknorada@oknotest.pl możesz mieć własny odcinek video-poradnika. Za tydzień, odpowiedź na pytanie: Dlaczego szyby „same pękają” w oknach?

OKNORADA
OKNORADA © 2024
OKNOTEST.PL

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.