Szukaj w Oknorada.pl

Jakie wymagania powinien spełnić prawidłowy montaż okien?

Listopad 2022 · Montaż okien

Pojęcie montaż okien jest nadużywane zarówno przez nabywców, jak i wykonawców. W efekcie, wszystko co w jakikolwiek sposób wiąże się z wykonawstwem robót instalacyjnych stolarki budowlanej i ma być wykonane na placu budowy, zostaje w umowie nazwane „montażem okien”. Od czasu do czasu ze względu na sposób wykonania robót i użyte materiały do pojęcia „montaż okien” dodany zostanie jakiś przymiotnik.

O montażowych przymiotnikach, ich roli i znaczeniu mówiliśmy w odcinku nr 3 pod tytułem: „Jaki sposób montażu jest najlepszy”. Takie stawianie sprawy powoduje wiele zamieszania w głowach nabywców, a dla wykonawców robót może być wręcz niebezpieczne.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, w którym mówimy o tym jakie wymagania powinien spełnić montaż okien, kiedy należy uznać montaż okien za wykonany prawidłowo i co zrobić w przypadku, gdy z góry wiadomo, że wykonana usługa nie spełnia wymagań prawidłowego montażu.

A za tydzień odcinek o dwóch połowach prawdy o oknach energooszczędnych i dowód, że nie wszystko złoto, co się świeci.

Jeżeli przy odbiorze nie chcecie głowić się, czy wykonany montaż jest prawidłowy, czy nieprawidłowy i miesiącami spierać się o to, szukajcie nas na YouTube, Spotify, Instagramie oraz stronie internetowej oknotest.pl.

OknoRada.pl
OKNORADA © 2024
OKNOTEST.PL

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.