Szukaj w Oknorada.pl

Okna wygięte, jak banany, co z tym zrobić?

Kwiecień 2023 · Okna

Wygięte profile w oknach plastikowych, to jedna z najczęstszych przyczyn reklamacji. Nic w tym dziwnego, bo przed zakupem przekonuje się nabywców, że okno, to produkt o najwyższych walorach technicznych i wysokiej klasy dzieło sztuki designerskiej. Szczęśliwi posiadacze takich dzieł czują srogi zawód, gdy stwierdzą, że ich dzieło... się wygięło.

Gdy od plastikowego okna odetniemy marketing i reklamę, to okaże się być zwykłym produktem przemysłowym, wytwarzanym masowo w powtarzalnych procesach produkcyjnych. To tylko użyteczna rzecz potrzebna w każdym domu, rzecz pospolita, podlegająca ograniczeniom stosowania, a na dodatek podatna na oddziaływanie różnic temperatur.

Ocena wpływu ugięć kształtowników okiennych na jakość wyrobu nie jest sprawą prostą. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video poradnika OKNORADA, w którym mówimy o tym kiedy ugięcia okien nabierają cech wady technicznej, a kiedy są tylko mankamentem estetycznym oraz jak mierzyć ugięcia profili okiennych w gotowych zamontowanych oknach i drzwiach.

Twoje okno wygięło się w banana i nie wiesz co z tym zrobić? Szukaj OKNORADY na YouTube, Instagramie oraz stronie internetowej oknotest.pl.

Oknorada.pl
OKNORADA © 2024
OKNOTEST.PL

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.