Szukaj w Oknorada.pl

Właściwości użytkowe. 20 cech, które odróżniają okna lepsze od gorszych.

Październik 2022 · Okna

Chcąc „dobrze wybrać” jakieś rzeczy, wcześniej dzielimy je na lepsze i gorsze. Dokonując podziału staramy się kierować określonymi kryteriami. W przypadku, gdy wybieramy pośród rzeczy wcześniej znanych, sprawa jest prosta. Kierujemy się rutyną, przyzwyczajeniem, pozwalając sobie od czasu do czasu pod wpływem reklam i zewnętrznych opinii na „szaleństwo” zakupu czegoś innego, nowego.

Trudność pojawia się wtedy, gdy mamy wybierać wyłącznie pośród rzeczy, o których wiemy niewiele ponad to, jak z grubsza wyglądają i z czego się składają. Tak właśnie jest z wyborem okien i drzwi balkonowych. Z pozoru każdy wie, co to jest okno, ale w istocie mało kto potrafi określić i ocenić wartość użytkową produktów na podstawie mierzalnych i obiektywnych kryteriów.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, w którym przedstawiamy właściwości użytkowe okien, cechy, które w mniejszym lub większym stopniu posiada każde okno i to niezależnie od materiału, z którego zostanie wykonane albo typu konstrukcji.

Dzięki znajomości tych cech, niemal od ręki można stwierdzić, które z oferowanych okien powinno być lepsze, a które gorsze i pod jakim względem. Porównywanie ofert w oparciu o właściwości użytkowe okien, to przysłowiowa bułka z masłem. Nie słyszałeś jeszcze o właściwościach użytkowych? Koniecznie obejrzyj ten odcinek zanim wydasz pieniądze!

A za tydzień odcinek o dwóch połowach prawdy o oknach energooszczędnych i dowód, że nie wszystko złoto, co się świeci.

Znajdziesz nas na YouTube, Spotify, Instagramie oraz stronie internetowej oknotest.pl.

OknoRada.pl
OKNORADA © 2024
OKNOTEST.PL

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.