Szukaj w Oknorada.pl

Jak powstają mostki cieplne w montażu okien i kiedy są groźne

Grudzień 2022 · Montaż okien

Jeżeli chcesz zamontować okna bez mostków cieplnych, to musisz się za to zabrać… w dniu zakupu projektu budowlanego albo podczas jego adaptacji. Działania, rzekomo likwidujące mostki cieplne, podejmowane tuż przed wykonaniem robót instalacyjnych stolarki budowlanej na niewiele się zdadzą. Fantastyczne propozycje sprzedawców, którzy oferują materiały albo rozwiązania montażowe, które same z siebie i w cudowny sposób likwidują mostki cieplne, to mrzonki.

Chcesz się przekonać? Zapytaj sprzedawcę o konkretną wartość liniowego mostka cieplnego w przypadku, gdy zastosujesz oferowany materiał albo rozwiązanie oraz wtedy, gdy go nie zastosujesz. To będzie koniec walki i ciężki nokaut w pierwszej rundzie!

Montaż okien bez mostków cieplnych jest możliwy, ale wymaga precyzyjnego planowania, projektowania i wykonawstwa. Czy z tymi mostkami cieplnymi trzeba aż tak walczyć? Walczyć warto, ale nie za wszelką cenę, bo nie zawsze diabeł taki straszny, jak go malują!

Zanim zaczniecie walkę z mostkami cieplnymi na własnych budowach, zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, w którym mówimy o tym, jak powstają mostki cieplne w montażu okien, kiedy stają się groźne i jak sobie z nimi radzić.

Szukajcie nas na YouTube, Spotify, Instagramie oraz stronie internetowej oknotest.pl.

OknoRada.pl
OKNORADA © 2024
OKNOTEST.PL

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.